Розширює цілі? Росія вперше прицільно вдарила по сонячній електростанції у тилу, - "Укренерго"

Росія вперше прицільно атакували тилову сонячну електростанцію. Це сталося у середу, 3 квітня. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький під час пресконференції у Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України.

"Вчора ворог прицільно атакував сонячну електростанцію. Це перший, принаймні на моїй пам’яті, випадок цілеспрямованої атаки на об'єкт відновлюваної енергетики", – сказав Кудрицький.

Йдеться не про атаку в межах зони бойових дій, а саме – про удар по тиловій СЕС. Кудрицький заявив, що внаслідок потепління загальне споживання електроенергії падає, тому гострого дефіциту в енергосистемі не спостерігається. Водночас відбувається сезонне зростання виробництва електрики на СЕС.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...