Пентагон стурбований залежністю від кількох великих компаній-розробників технологій для американської армії, що виникла в рамках консолідація оборонної промисловості США.
Там вважають, що співпрацю щодо розробки продуктів для військової галузі потрібно розширити й на тлі цього планують залучати стартапи з Кремнієвої долини для фінансування та впровадження нових інновацій, пише The Wall Street Journal.
Видання зазначає, що певне занепокоєння у Міноборони США викликає прогрес військової технологічної галузі з боку Китаю за кількома ключовими галузями, починаючи з розробки компактних БПЛА й закінчуючи створенням нових гіперзвукових ракет.
Зокрема, високопосадовці у Пентагоні вважають, що Пекін зміг досягти певного успіху завдяки використанню коштів зовнішніх державно-приватних фондів.
На тлі цього Білий дім пропонує новий план фінансування нещодавно створеного підрозділу Пентагону "Офіс стратегічного капіталу" (серед його головних задач - залучення інвестицій у розробки компаній, що створюють зброю для військової галузі США).
Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...
Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...