Пентагон стурбований залежністю від кількох великих компаній-розробників технологій для американської армії, що виникла в рамках консолідація оборонної промисловості США.
Там вважають, що співпрацю щодо розробки продуктів для військової галузі потрібно розширити й на тлі цього планують залучати стартапи з Кремнієвої долини для фінансування та впровадження нових інновацій, пише The Wall Street Journal.
Видання зазначає, що певне занепокоєння у Міноборони США викликає прогрес військової технологічної галузі з боку Китаю за кількома ключовими галузями, починаючи з розробки компактних БПЛА й закінчуючи створенням нових гіперзвукових ракет.
Зокрема, високопосадовці у Пентагоні вважають, що Пекін зміг досягти певного успіху завдяки використанню коштів зовнішніх державно-приватних фондів.
На тлі цього Білий дім пропонує новий план фінансування нещодавно створеного підрозділу Пентагону "Офіс стратегічного капіталу" (серед його головних задач - залучення інвестицій у розробки компаній, що створюють зброю для військової галузі США).
Відправлення західних «миротворчих сил» на «історичні російські території» є сценарієм, який «може призвести до прямої конфронтації між НАТО та Росією і навіть до довготривалої Третьої світової війни». Про це заявив у четвер, 24 квітня, секретар Ради б...
Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про ліквідацію російського літака-винищувача Су-30СМ. Його вартість оцінюють у 50 млн доларів. Про це інформує пресслужба ГУР Міноборони, передають Патріоти України. Там зазначили, що ...