
Христо Грозєв із групи Bellingcat повідомив, що у російській армії залишається все менше високоточних ракет, якими вона знищує українські міста. За його словами, незважаючи на те, що РФ сама виготовляє це озброєння, їй необхідно щонайменше місяць для того, щоб зробити нові ракети. Про це болгарський журналіст-розслідувач розповів в спільному телемарафоні у неділю, 24 квітня, передають Патріоти України.
"Вони (російські заводи - ред.) можуть виготовляти нові високоточні ракети, але цикл їхнього виготовлення - це орієнтовно місяць. Деякі фахівці вважають, що потрібно більше ніж місяць. Я вважаю, оптимістична для Росії відповідь - це місяць. Наразі у них залишилося 30% ракетного арсеналу", - сказав журналіст.
Він також додав, що у Російській Федерації залишилося лише 30-40 людей, які можуть керувати високоточними ракетами.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...