Розслідування "Схем" може глобально обрушити довіру до керівництва України, - Бутусов

Офіс Президента вже пригрозив подати до суду на журналістів проекту за публікацію брехливих відомостей.

Програма «Схеми» - це проект «Радіо Свобода», який фінансується Конгресом США. Її розслідування про перебування Володимира Зеленського в Омані здатне різко змінити ставлення до української влади і стати причиною системної кризи. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив головний редактор видання Цензор.НЕТ, журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

За його словами, в даний момент сенсаційна інформація, опублікована «Схемами», - це головне питання інформаційного порядку. «Ця історія може глобально обрушити довіру до керівництва України», - написав він, нагадавши, що ОП пригрозив подати до суду на журналістів проекту за публікацію брехливих відомостей.
Бутусов зазначив, що якщо у представників глави держави вийде виграти справу, то Конгресу США доведеться заплатити чималу суму за дезінформування суспільства про діяльність президента. «Згідно з розслідуванням, справа виглядає так: ЗМІ, що фінансується зі США, натякнуло на нещирість президента України і його адміністрації і пред'явило Зеленському підозру у веденні таємної дипломатії», - зазначив журналіст.
Виходить, що американське диппредставництво і Державний департамент Сполучених Штатів будуть змушені у відповідь на офіційну заяву Києва про розслідування «Схем» озвучити свою позицію. «Це питання довіри до української влади і президента. Такі інформаційні хвилі можуть викликати системну кризу», - резюмував Юрій Бутусов.

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...

Хіти тижня. На охорону Зеленського в Омані з держбюджету витратили 74 тис. грн, - нардеп Гончаренко

п’ятниця, 21 лютий 2020, 1:00

На охорону президента Володимира Зеленського під час його поїздки в Оман було витрачено з державного бюджету 74 тисячі гривень. Про це нардеп від “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України. . З...