“Україна, взагалі, дуже страждає на політику подвійних стандартів. І держава часто не хоче брати на себе відповідальність за багато речей, а тому залишається відкритим питання, скажімо так, моральної відповідальності людей. Наприклад, чому одні люди принципово не їздять на гастролі до країни-агресора, а інші — навпаки — активно гастролюють у Росії. Тому було би добре, щоб держава взагалі прийняла чіткий закон, умовно кажучи, про співіснування з державою-агресором, де чітко окреслила б, що можна, а що — ні, і тоді це питання знялося б. Тому що воно завжди буде розділяти суспільство, якщо це не обмежено законом”, — пояснив Вакарчук.
Нагадаємо, зі схожою ініціативою свого часу виступив і колишній голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький. Так, у коментарі Укрінформу наприкінці лютого 2019 року він акцентував на необхідності на законодавчому рівні обмежити діяльність не лише українських артистів у Росії, а взагалі громадян України на період російської агресії.
Як повідомляв Укрінформ, 1 березня 2018 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт №8085 "Про особливості ведення гастрольно-концертної діяльності особами, які беруть участь у видовищних заходах на території держави-агресора та на тимчасово окупованій території України".
Проєктом пропонувалося створити реєстр українських гастролерів на території РФ і окупованих територіях України.
Водночас законопроєкт передбачав запровадження гастрольного збору для організаторів гастрольних заходів за участю осіб, внесених до Реєстру. Надходження від цього збору скеровуватиметься на потреби Збройних Сил України. Його ставка може становити 20% об'єкта оподаткування.
Цей законопроєкт не було розглянуто навіть у першому читанні.
Російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що у РФ має бути заборонена платформа YouTube, адже вона є "джерелом негативного контенту". Про це повідомило РИА Новости, передають Патріоти України. "Має бути заборонений взагалі весь... рознощик р...
Кандидат у президенти Румунії Віктор Понта заявив, що на посаді прем'єр-міністра країни раніше погодився затопити села у країні, щоб захистити столицю Сербії Белград. Його закликають зняти свою кандидатуру з виборів. Про це він сказав під час запису по...