"Розстелили червоний килим перед ватажком зграї викрадачів": Ізраїльський журналіст про візит Путіна

Аміт Сегаль зізнався, що йому соромно через те, із якими почестями зустріли в Ізраїлі російського президента.

Ізраїльський журналіст Аміт Сегаль вчора написав у себе в Фейсбуці пост, який викликав дуже багато коментарів, відгуків та перепостів, зазначають Патріоти України.

Ось що він написав: «Коли Наама Іссахаре врешті-решт повернеться до Ізраїлю, всі будуть тепло дякувати президенту Росії за її повернення. Сім'я розплачеться від цього «жесту людяності», прем'єр-міністр потисне руку, президент Ізраїлю підкреслить дружбу між обома народами.

Дипломатія зобов'язує утримуватися від слів правди. І тому всі елегантно проігнорують те, що дійсно сталося: Ізраїль розстелив на цьому тижні червоний килим перед ватажком зграї викрадачів, лідером злочинного і злісного режиму.
Путін кинув безневинну дівчину з дружньої держави гноїтися в тюрмі на багато років, тому що він просто міг це зробити. А потім торгував нею без сорому і совісті, як банда близькосхідних рекетирів, тільки в краватці».

Нібито знайшли більше $10 тисяч у рюкзаку: У Білорусі повідомили про затримання "координатора і спонсора" протестів у Мінську (відео)

середа, 12 серпень 2020, 8:44

У Білорусі затримали "координаторів і спонсора" проведення масових протестів у Мінську. У одного з чоловіків в рюкзаку знайшли більше $10 тисяч, які нібито призначалися для плати учасникам масових заворушень. Про це БЕЛТА повідомили в Міністерстві внут...

ЦРУ розсекретило американський проєкт дронів-птахів середини минулого століття

середа, 12 серпень 2020, 8:10

Дрони мали довго, непомітно і безпечно для пілота літати над СРСР, Кубою і Китаєм. Центральне розвідувальне управління США розсекретило проект Aquiline зі створення в 1960-х роках розвідувальних дронів. Документи по проекту опубліковані на сайті ЦРУ, п...