"Розстелили червоний килим перед ватажком зграї викрадачів": Ізраїльський журналіст про візит Путіна

Аміт Сегаль зізнався, що йому соромно через те, із якими почестями зустріли в Ізраїлі російського президента.

Ізраїльський журналіст Аміт Сегаль вчора написав у себе в Фейсбуці пост, який викликав дуже багато коментарів, відгуків та перепостів, зазначають Патріоти України.

Ось що він написав: «Коли Наама Іссахаре врешті-решт повернеться до Ізраїлю, всі будуть тепло дякувати президенту Росії за її повернення. Сім'я розплачеться від цього «жесту людяності», прем'єр-міністр потисне руку, президент Ізраїлю підкреслить дружбу між обома народами.

Дипломатія зобов'язує утримуватися від слів правди. І тому всі елегантно проігнорують те, що дійсно сталося: Ізраїль розстелив на цьому тижні червоний килим перед ватажком зграї викрадачів, лідером злочинного і злісного режиму.
Путін кинув безневинну дівчину з дружньої держави гноїтися в тюрмі на багато років, тому що він просто міг це зробити. А потім торгував нею без сорому і совісті, як банда близькосхідних рекетирів, тільки в краватці».

"Проникли на територію Криму": З російської частини в Херсоні втекла група "вкрай небезпечних" військових

четвер, 6 жовтень 2022, 22:41

Із козачого загону "Дон" в окупованому Херсоні втекла група озброєних російських військовослужбовців. Про це повідомило "Радіо Свобода" в Telegram, передають Патріоти України. Повідомляється, що 13 втікачів мають зброю, боєприпаси, викрали автомобілі т...

"Готові разом з Росією "захищати" "Союзну державу", - міністр оборони Білорусі

четвер, 6 жовтень 2022, 22:27

У Білорусі заявили, що створили з росіянами спільне військове угруповання. Про це заявив білоруський міністр оборони Віктор Хренін, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ. Нібито це угруповання готове до розгортання для "збройного за...