Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні неподалік села Курилівка (на шляху від Куп'янська до окупованого Сватового на Луганщині) загинули 24 людини. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передають Патріоти України.

"Усі відповіді надасть слідство. Наразі за дуже попередньою інформацією правоохоронних органів, цей вивіз було організовано місцевим перевізником за великі кошти. Одне місце, за нашими даними, коштувало біля 6000 гривень, — сказав Синєгубов. — Цього перевізника, за нашими також даними, було розстріляно наступного дня. Це був або самосуд родичів цих загиблих людей, або росіян, оскільки та частина Куп'янська в той час ще була окупована. Істини поки що немає. Будемо встановлювати та будемо чекати рішення правоохоронних органів".

Усього в евакуаційній колоні загинули 24 людини, серед яких — вагітна жінка та тринадцятеро дітей. За інформацією Олега Синєгубова, колону розстріляли з кулемета, встановленого на БТРі. Після розстрілу окупанти підпалили автомобілі, аби приховати сліди злочину. Зараз проводять експертизи, аби встановити особи загиблих.

"Зараз проходять усі експертизи, судово-медична, щоб установити і причину смерті, і ідентифікацію осіб, тому що тіла дуже сильно пошкоджені. Це черговий факт злочину Російської Федерації проти мирного населення", — розповів Синєгубов.

У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...