Розстріл Майдану: Луценко просить Раду встигнути прийняти ключовий закон

Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя.

Юрій Луценко. Фото: MIGnews.

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду встигнути до дострокових виборів прийняти вкрай важливе рішення - дозволити заочний суд над винними в розстрілах на Майдані, передають Патріоти України.
Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя. Механізм заочного судочинства над колишніми топ-чиновниками був випробуваний, але з появою Державного бюро розслідувань процедуру заочних судів вже не застосовують. Тепер Луценко просить депутатів підтримати проект депутата Алексєєва, який відновлює можливість заочного суду для винних у злочинах проти учасників Майдану і в злочинах проти держави.
«З новим законом ми разом з вами в суді назвемо імена злочинців, які віддавали наказ розстрілювати мирних людей», - заявив Луценко.

За словами генпрокурора, в даний час обвинуваченими і підозрюваними у справах Майдану є більше шестисот чоловік. «169 особам пред'явлено звинувачення. Ще 445 осіб, в тому числі 34 вищих посадових особи та 162 працівника правоохоронних органів є підозрюваними і чекають судових рішень», - пояснив Луценко.

Подальше використання неможливе: Окупанти завдали ракетного удару по аеропорту у Кривому Розі

понеділок, 26 вересень 2022, 23:00

У понеділок увечері, 26 вересня, російські окупанти вдарили ракетою по аеропорту у Кривому Розі. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передають Патріоти України. "Воро...

Не пускають навіть із "шенгеном": Росіяни з подвійним громадянством не можуть втекти від мобілізації до Естонії

понеділок, 26 вересень 2022, 22:42

Росіяни з подвійним громадянством не зможуть втекти від мобілізації в Естонію. Їх не врятують навіть вже наявні шенгенські візи. Про це повідомляє SchengenVisaInfo, передають Патріоти України. За даними видання, Естонія вирішила вдатися до таких рішень...