Розстріл Майдану: Луценко просить Раду встигнути прийняти ключовий закон

Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя.

Юрій Луценко. Фото: MIGnews.

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду встигнути до дострокових виборів прийняти вкрай важливе рішення - дозволити заочний суд над винними в розстрілах на Майдані, передають Патріоти України.
Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя. Механізм заочного судочинства над колишніми топ-чиновниками був випробуваний, але з появою Державного бюро розслідувань процедуру заочних судів вже не застосовують. Тепер Луценко просить депутатів підтримати проект депутата Алексєєва, який відновлює можливість заочного суду для винних у злочинах проти учасників Майдану і в злочинах проти держави.
«З новим законом ми разом з вами в суді назвемо імена злочинців, які віддавали наказ розстрілювати мирних людей», - заявив Луценко.

За словами генпрокурора, в даний час обвинуваченими і підозрюваними у справах Майдану є більше шестисот чоловік. «169 особам пред'явлено звинувачення. Ще 445 осіб, в тому числі 34 вищих посадових особи та 162 працівника правоохоронних органів є підозрюваними і чекають судових рішень», - пояснив Луценко.

Хіти тижня. "Пожирає сам себе": Астролог розповів, як хвороба вбиває Медведчука

понеділок, 19 серпень 2019, 10:00

Популярний астролог Влад Росс заявив, що один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук має поганий гороскоп, який нібито обіцяє неприємності в тому числі і для самого політика, повідомляють Патріоти України. "У його гороскопі...

Хіти тижня. "Янтарный губернатор, или Зачем президент назначил главой Житомирщины выходца из СБУ", - ЗМІ

понеділок, 19 серпень 2019, 9:30

Президент Володимир Зеленський призначив головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, супроводивши представлення нового губернатора показовою прочуханкою місцевих чиновників. Про це йдеться в матеріалі видання Деловая столица,...