Розстріл Майдану: Луценко просить Раду встигнути прийняти ключовий закон

Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя.

Юрій Луценко. Фото: MIGnews.

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду встигнути до дострокових виборів прийняти вкрай важливе рішення - дозволити заочний суд над винними в розстрілах на Майдані, передають Патріоти України.
Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя. Механізм заочного судочинства над колишніми топ-чиновниками був випробуваний, але з появою Державного бюро розслідувань процедуру заочних судів вже не застосовують. Тепер Луценко просить депутатів підтримати проект депутата Алексєєва, який відновлює можливість заочного суду для винних у злочинах проти учасників Майдану і в злочинах проти держави.
«З новим законом ми разом з вами в суді назвемо імена злочинців, які віддавали наказ розстрілювати мирних людей», - заявив Луценко.

За словами генпрокурора, в даний час обвинуваченими і підозрюваними у справах Майдану є більше шестисот чоловік. «169 особам пред'явлено звинувачення. Ще 445 осіб, в тому числі 34 вищих посадових особи та 162 працівника правоохоронних органів є підозрюваними і чекають судових рішень», - пояснив Луценко.

Хіти тижня. Цікавий поворот у кар'єрі: Ким стали охоронці Медведчука

неділя, 20 жовтень 2019, 0:10

Саме представники охоронної компанії "Шторм" восени 2017-го напали на знімальну групу "Схем", яка намагалася зафіксувати прямі перельоти Віктора Медведчука до Росії. Народні депутати від "Опозиційної платформи – "За життя" Віктор Медведчук та Віктор Чо...

З архіву ПУ. "Лапотные вандалы": Росія пригрозила покарати Україну, перекривши Дніпро

субота, 19 жовтень 2019, 23:55

880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної...