Розстріл Майдану: Луценко просить Раду встигнути прийняти ключовий закон

Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя.

Юрій Луценко. Фото: MIGnews.

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду встигнути до дострокових виборів прийняти вкрай важливе рішення - дозволити заочний суд над винними в розстрілах на Майдані, передають Патріоти України.
Заочний суд необхідний, оскільки зараз деякі підозрювані поза досяжністю українського правосуддя. Механізм заочного судочинства над колишніми топ-чиновниками був випробуваний, але з появою Державного бюро розслідувань процедуру заочних судів вже не застосовують. Тепер Луценко просить депутатів підтримати проект депутата Алексєєва, який відновлює можливість заочного суду для винних у злочинах проти учасників Майдану і в злочинах проти держави.
«З новим законом ми разом з вами в суді назвемо імена злочинців, які віддавали наказ розстрілювати мирних людей», - заявив Луценко.

За словами генпрокурора, в даний час обвинуваченими і підозрюваними у справах Майдану є більше шестисот чоловік. «169 особам пред'явлено звинувачення. Ще 445 осіб, в тому числі 34 вищих посадових особи та 162 працівника правоохоронних органів є підозрюваними і чекають судових рішень», - пояснив Луценко.

"Лукашенко нанес удар по святому - роли России в качестве центра евразийской галактики и идее Союзного государства. Беларусь может оказаться для Москвы более болезненным вызовом, чем Украина", - Шевцова

четвер, 6 серпень 2020, 16:43

"Мы всегда опасались августа. В августе в России всегда что-то происходило. Либо ожидалось. Сегодня август пока не сотрясает. Но позволяет увидеть оскал новой реальности, в которой мы будем отныне жить", - пише у своєму блозі Лілія Шевцова, передають П...

Хіти тижня. "Розпальцовка" людей Зеленського обурила весь пляж: З'явились подробиці скандалу зі "слугою народу" на українському курорті (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 15:00

Відпочиваючі стверджують, що нардеп поводився неадекватно і після образ на адресу людей отримав по обличчю. У Мережі вже опублікували кадри з'ясування відносин політика і його друга з відпочиваючими в Залізному Порту. На відео депутат дійсно веде себе ...