
Тіла поховали в окремих могилах. Ці люди намагалися втекти від війни. Але були розстріляні в машинах та замучені у підвалах, передають Патріоти України.
Бучі продовжується поховання загиблих мирних жителів від рук російських загарбників, тіла яких залишилися невідомими. Про це в Telegram написав голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
"Це звичайні люди, вбиті росіянами за те, що вони українці. Вони втікали від війни і були розстріляні в машинах. Їх убили у власних дворах. Замордували у підвалах. Минулого тижня 35 людей поховали в окремих могилах. Але замість імені - номер. Загалом залишалося неідентифікованих близько півсотні цивільних. У всіх взято зразки ДНК", - йдеться у повідомленні.
Також Кулеба зазначив, що росіяни нестимуть відповідальність за кожен злочин, за кожне вбивство або знущання.
"Ми зі свого боку робимо все необхідне та фіксуємо ці злочини, які свідчать про геноцид українців", - написав він.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...