В Україні відкрили новий табір для військовополонених росіян "Захід-2". Відповідно до Женевських конвенцій, він розташований у глибокому тилу. Про це повідомили у Telegram проєкту "Хочу жити" - центру прийому звернень зі здачі в полон, передають Патріоти України.
Там зазначили, що полонені загарбники мають окремі спальні місця, кімнати опалюються, харчування – регулярне. Крім того, росіяни мають доступ до медичної допомоги, отримують та надсилають кореспонденцію, посилки та перекази й незабаром зможуть дзвонити додому.
Зазначається, що новий табір уже відвідали представники Офісу омбудсмана та МК "Червоного Хреста", до нього також матимуть доступ міжнародні ЗМІ та правозахисні організації. Організатори проєкту наголосили, що Україна максимально дотримується конвенцій і норм гуманітарного права і того самого вимагає від Росії.
Нагадаємо, в межах проєкту "Хочу жити" було записано інтерв'ю з полоненим РФ. Окупант зателефонував близьким, але, як виявилося, завадив їхньому застіллю. Нетверезі родичі пообіцяли "підняти пів Ярославля", щоб йому допомогти.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...