"Розуміють, що Путін облажався". Російські еліти не знають, що робити, дехто вже втік із країни, - політолог

Професор Вільного університету в Ризі Дмитро Орєшкін розповів в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній, що російські еліти "розуміють, що Путін облажався", але не знають, що робити, передають Патріоти України.

"По-перше, вони набагато краще поінформовані, по-друге, вони за визначенням змушені мати навички самостійного аналізу інформації та прийняття рішень, і вони, звісно, розуміють, що Путін облажався, але вони не розуміють, що робити", — заявив політолог.

За словами Орєшкіна, в умовах путінського режиму люди можуть реалізуватися лише через приналежність до його вертикалі, інакше вони "Втрачають все". Попри це деякі з них наважуються втекти з Росії.

"[Екс-віце-прем'єр Аркадій] Дворкович втік, [колишній керівник Роснано Анатолій] Чубайс втік, якийсь керівник Яндекса втік", — перерахував таких втікачів політолог, зазначивши, що так само «вчинили ще люди, яких ми, можливо, не знаємо по іменах».

"Ти кидаєш свою країну, друзів, роботу, накопичення, погляд на світ, тікаєш до чортової матері. Цей процес лише починається. Насправді він розширюватиметься", — впевнений Орєшкін.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...