Розуміють, що війна програна: Російські еліти намагаються умовити Захід піти на перемовини

Російські еліти намагаються переконати Захід піти на перемовини, оскільки розуміють, що війна проти України вже програна. Про це заявив екс-міністр закордонних справ, дипломат Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"На Заході повинні зрозуміти, що не потрібно укладати з Росією черговий компроміс заради компромісу. До того ж черговий компроміс може стати руйнівним для самого Заходу. Тому інтерв'ю Медведєва на Заході вже не сприймаються серйозно. Медведєва попросили й це заготовка, ми це розуміємо, ще раз озвучити, що вони готові до перемовин. І вони дуже хочуть ці переговори вести. Російські еліти виходять на Захід через різні таємні канали, щоб домовитись про переговори. Оскільки зрозуміли, що ця війна програна", - пояснив Клімкін.

За його словами, війна проти України стане для РФ фатальною в будь-якому випадку. "Програш у війні проти України означатиме розпад Російської Федерації. Теоретично і виграш у цій війні означав би розпад Росії. Оскільки захопивши більше територій, Росія отримала б ще більший опір українців. Тому російський режим зрозумів, що будь-який результат війни для них буде негативним", - наголосив дипломат.

Ситуація в Бахмуті: ЗСУ б'ють по "вагнерівцях", які тікають з міста - Череватий

понеділок, 29 травень 2023, 8:38

"Вагнерівці" виходять з Бахмута у пошарпаному і розбитому стані, на їхнє місце заводять сили регулярних військ російської армії, розповів в ефірі телемарафону речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. "Ми спостерігаємо у...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 травня

понеділок, 29 травень 2023, 8:20

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.05.23 орієнтовно становлять: