Так звані "керманичі" окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції масово відпрошуються у росіян нібито у відпустки і виявляють бажання "відпочити" поближче до Керченської протоки, яка знаходиться між українським Керченським півостровом та російським Таманським. Зрадники шукають шляхи для втечі, оскільки розуміють, що Збройні сили України вже близько, і часу лишилося зовсім небагато. Про це повідомляє державне підприємство "Енергоатом", передають Патріоти України.
"Нинішні так звані керманичі Запорізької АЕС виявляють бажання масово "відпочити" поближче до Керченської протоки, відпрошуючись у росіян нібито у відпустки. Щоправда, через критичний брак персоналу "керівникам" середньої ланки згоди на це не дають", - зазначається у повідомленні.
В "Енергоатомі" додали, що ключовий колаборант ЗАЕС Юрій Чернічук з 1 травня втік з Енергодару в тимчасово окупований Крим. "…Зрадники підшукують собі шляхи для евакуації, адже розуміють, що ЗСУ вже близько, отже часу на втечу залишилося зовсім небагато. Звідси й гарячка. Та найсмішніше - колаборанти ще й намагаються знайти собі "заміну", підбурюючи атомників ЗАЕС, щоб вони погодилися виконувати їхні обов'язки. Тобто запроданці, котрі зрадили Україну..., рятуючи себе, намагаються зламати життя ще й патріотам", - підкреслили у держпідприємстві.
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...