Розумков підтвердив прагнення Зеленського щодо дострокового розпуску Верховної Ради

Розпуск Верховної Ради можливий, тому що станом на сьогодні коаліції немає. Про це спікер штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", зазначають Патріоти України.

"Станом на сьогодні коаліції немає. Коаліція складається з двох фракцій. У цих фракціях не вистачає депутатів, тобто їх там менше, ніж 226", - заявив політтехнолог.

Голова Верховної Ради Андрій Парубійвже багаторазово отримував запити та листи з проханням надати поіменний склад коаліції, але ігнорував їх.

"До Андрія Парубія зверталися мільйон організацій, писали листи, просили надати поіменний список, скільки народних депутатів входить у коаліцію. Листи приходили - відповідь не надходила. До речі, це порушення чинного законодавства. Тому прецедент того, що розпуск може мати місце, є. Є певні часові обмеження, Рада не може бути розпущена пізніше, ніж... Сьогодні по-різному вважають юристи, найчастіше вони схиляються, що це 27 число", - заявив Разумков.

Разумков вважає, що Центрвиборчком нібито свідомо затягує офіційне оголошення результатів виборів, щоб Рада призначила інавгурацію Зеленського на якомога пізнішу дату.

"Саме тому, як нам здається, ЦВК затягує процес оприлюднення результатів, а потім Рада буде затягувати процес інавгурації, щоб він потрапив після терміну, коли Рада може бути розпущена", - заявив головний політконсультант новообраного президента.

"Старий мерин" Путіна підтвердив свою репутацію: Глава МЗС Росії Лавров у Женеві образив журналісток (відео)

середа, 26 лютий 2020, 6:10

Старий мерин Путіна підтвердив свою репутацію: Глава МЗС Росії Сергій Лавров у Жиневі нахамив журналісткам (відео). Глава МЗС Росії Сергій Лавров перед конференцією по роззброєнню і сесією Ради ООН з прав людини в Женеві образив грузинських журналісток...

Хіти тижня. "Трубу прорвало": Як екс-керівник ДБР отримував інструктаж , як садити євромайданівців (аудіо)

середа, 26 лютий 2020, 6:00

І додається: "Наприклад, 30 серпня 2018 року, коли Портнов оголосив, що він очолив телеканал Newsone, Курись написав у фейсбуці: "Лучшее решение – Андрей Портнов". А 3 січня 2020 року він репостить інтерв'ю Шарія з беркутівцями: "6 лет без вины". Днем ...