
На Херсонщині остограмлений окупант влаштував стрілянину на своїх позиціях. Спочатку він "зняв" двох вартових, а далі пробрався у бліндаж, де спав його командир і застрелив його. Цю історію оприлюднив в своєму телеграм-каналі полковник ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.
"У військовій частині 12315, яка перебуває на Херсонському напрямку, п'яний солдат застрелив двох вартових, після чого пробрався у бліндаж і застрелив там командира і ще кількох солдатів", — йдеться у повідомленніТакож в мережі оприлюднили документ, згідно з яким видно, що командувач угруповання військ "Днепр" ЗС РФ Михайло Теплинський намагався зам'яти цей інцидент. Також з документа стало відомо, що застрелили полковника Клюкіна С.П. У НП командування РФ звинуватило командирів підрозділу. Мовляв, ті самі "закрили очі" на п'янки солдатів і не карали їх за порушення дисципліни.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...