Розведення на Донбасі: Москва наказали снайперам російсько-терористичних військ більше і частіше вбивати українських бійців, - розвідка

Схоже Путін вирішив "торпедувати" процес умиротворення, замінивши його черговою ескалацією бойових дій

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про наміри командування російсько-окупаційних військ активізувати застосування снайперів на лінії зіткнення з метою деморалізації особового складу Об'єднаних сил і провокування українських воїнів на відкриття вогню, зазначають Патріоти України.

Як інформує «Цензор.НЕТ», про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

Зокрема, мова йде про надання дозволу снайперським парам на обстріли особового складу підрозділів ЗС України без додаткових команд в умовах гарантованого ураження і дотримання заходів маскування, в т.ч. з позицій в "сірій зоні".

Паралельно противник активізував заходи по доукомплектування і підготовці снайперських підрозділів в з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ.

Казахстан змушений відчутно скоротити видобуток нафти та газу після українських ударів по російських переробних потужностях

субота, 27 червень 2026, 7:27

На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...

Оце так! Польські міста відмовляються приймати дітей з України на відпочинок

субота, 27 червень 2026, 7:00

Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...