Розвідка Британії назвала, з якою дилемою ЗСУ та окупанти зіткнулися на фронті

ЗСУ та окупаційні війська зіткнулися з новою дилемою на фронті. Проблема полягає у розсередженні військ. Про це йдеться у новому звіті розвідки Британії, передають Патріоти України.

Як зазначають британські аналітики, російські війська в Україні продовжують зазнавати масових втрат через високоточні удари ЗСУ з великої відстані. Зокрема, 10 листопада, ймовірно, понад 70 російських військових загинули в результаті удару по колоні вантажівок. Це сталося у селі Гладківка Херсонської області, за 23 км від лінії фронту.

"Також 19 листопада ЗСУ завдали удару по російських військовослужбовцях 810 бригади під час нагородження в Кумачовому. Розвідка зазначає, що Україна теж зазнала втрат. Йдеться про трагедію у Запорізькій області з бійцями 128 окремої гірсько-штурмової бригади", - мовиться в повідомленні.

В розвідці зазначають, що командири ЗСУ повинні збалансувати найкращу практику утримання військ розосередженими та бути менш вразливими до ударів.

Естонці вимагають повернути на місце: ФСБ зняла прикордонні буї на Нарві

четвер, 23 травень 2024, 21:14

Російські прикордонники в ніч на 23 травня зняли понад 20 буїв, встановлених прикордонною охороною Естонії на річці Нарві для позначення фарватеру. Про це повідомляє естонський національний телерадіомовник ERR, передають Патріоти України. Глава бюро пр...

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...