Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кампанії, передають Патріоти України.

Водночас у Росії виникає дедалі більше питань щодо юридичного обґрунтування цієї мобілізації. Про це повідомляє розвідка Великобританії у Twitter.

29 вересня Путін звернувся до Ради безпеки РФ щодо мобілізації, яку оголосив 21 вересня. Диктатор заявив, що під час мобілізаційної кампанії виникає багато запитань. Він закликав чиновників оперативно виправляти проблеми, що виникли.

У британській розвідці наголосили, що надзвичайно швидке визнання Путіним проблем наголошує на дисфункції мобілізації протягом першого тижня. Місцеві чиновники, ймовірно, набрали призовників, які не підпадають під визначення, заявлені Путіним.

"Оскільки призвані резервісти продовжують збиратися в наметових транзитних таборах, російські офіційні особи, ймовірно, щосили намагаються забезпечити навчання і знайти офіцерів для керівництва новими підрозділами", – повідомили у розвідці.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...