Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кампанії, передають Патріоти України.

Водночас у Росії виникає дедалі більше питань щодо юридичного обґрунтування цієї мобілізації. Про це повідомляє розвідка Великобританії у Twitter.

29 вересня Путін звернувся до Ради безпеки РФ щодо мобілізації, яку оголосив 21 вересня. Диктатор заявив, що під час мобілізаційної кампанії виникає багато запитань. Він закликав чиновників оперативно виправляти проблеми, що виникли.

У британській розвідці наголосили, що надзвичайно швидке визнання Путіним проблем наголошує на дисфункції мобілізації протягом першого тижня. Місцеві чиновники, ймовірно, набрали призовників, які не підпадають під визначення, заявлені Путіним.

"Оскільки призвані резервісти продовжують збиратися в наметових транзитних таборах, російські офіційні особи, ймовірно, щосили намагаються забезпечити навчання і знайти офіцерів для керівництва новими підрозділами", – повідомили у розвідці.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...