Розворот стратегії: У Зеленського заявили, що Україну більше не цікавить митний союз з ЄС. Тепер чекають реакцію Брюсселя

Україна відмовилася від ідеї створення митного союзу з Євросоюзом, але розраховує на спрощення митних процедур. Про це заявив віцепрем’єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба під час публічної дискусії “Амбіції України у відносинах з ЄС у 2020 році”, , зазначають Патріоти України.

За словами Кулеби, під час засідання Ради асоціації у Брюсселі 28 січня він сподівається почути про рівень амбіцій ЄС щодо України.

“Тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є в ЄС, ми повинні синхронізувати їх. Тому що цей шлях ми повинні пройти разом”, – сказав він, додавши, що Євроінтеграція – безальтернативна з боку України. Однак жодна країна не змогла ні наблизитися, ні інтегруватися в Євросоюз без підтримки з боку самого ЄС.

Також Кулеба підкреслив, що в Брюсселі будуть обговорюватися питання інтеграції України в енергетичний ринок ЄС, а також спрощення митних процедур.

“Ми відмовилися від ідеї входження в Митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі такі процедури і інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які будуть сприяти проходженню товарів через митний кордон”, – додав він.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що для України питання деокупації Криму залишається в числі пріоритетних під час міжнародних переговорів, а ось Росія обговорення цієї теми «боїться як вогню».

Москва готується до трибуналу по МН17: Новий прем'єр РФ Мішустін дозволив військовим збивати цивільні літаки

середа, 26 лютий 2020, 21:15

Військові РФ зможуть збивати цивільні літаки тільки після повідомлення про намір відкрити вогонь і попереджувального пострілу.​. Згідно з постановою, тепер ВС РФ зможуть знищувати навіть цивільні судна, які порушують кордон Російської Федерації. Удар д...

Путінцям буде несолодко: Туреччина стягує спецназ, танки, БМП і снайперів в провінцію Ідліб (відео)

середа, 26 лютий 2020, 20:59

У сирійську провінцію Ідліб, де до сих пір продовжуються бойові дії, перекидається додатковий контингент військ Турецької Республіки, передають Патріоти України. При цьому мова йде не тільки про бронетехніку (танки, бронетранспортери і армійські вантаж...