Розворот стратегії: У Зеленського заявили, що Україну більше не цікавить митний союз з ЄС. Тепер чекають реакцію Брюсселя

Україна відмовилася від ідеї створення митного союзу з Євросоюзом, але розраховує на спрощення митних процедур. Про це заявив віцепрем’єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба під час публічної дискусії “Амбіції України у відносинах з ЄС у 2020 році”, , зазначають Патріоти України.

За словами Кулеби, під час засідання Ради асоціації у Брюсселі 28 січня він сподівається почути про рівень амбіцій ЄС щодо України.

“Тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є в ЄС, ми повинні синхронізувати їх. Тому що цей шлях ми повинні пройти разом”, – сказав він, додавши, що Євроінтеграція – безальтернативна з боку України. Однак жодна країна не змогла ні наблизитися, ні інтегруватися в Євросоюз без підтримки з боку самого ЄС.

Також Кулеба підкреслив, що в Брюсселі будуть обговорюватися питання інтеграції України в енергетичний ринок ЄС, а також спрощення митних процедур.

“Ми відмовилися від ідеї входження в Митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі такі процедури і інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які будуть сприяти проходженню товарів через митний кордон”, – додав він.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що для України питання деокупації Криму залишається в числі пріоритетних під час міжнародних переговорів, а ось Росія обговорення цієї теми «боїться як вогню».

З архіву ПУ. Тука розповів про реакцію ЗСУ на висловлювання Кучми у Мінську (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 23:05

Українські військові на Донбасі будуть відповідати на обстріли терористів "Л/ДНР" навіть у разі отримання наказу не стріляти у відповідь. Таку думку в ефірі ObozTV висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщ...

Довелося вдатися до шантажу: Україна змусила Іран передати чорні ящики збитого літака МАУ (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 22:59

Віддавати важливі докази Іран "по-хорошому" не хотів. Українська сторона домоглася від Ірану передачі чорних ящиків збитого над Тегераном літака МАУ після того, як пригрозила вислати з країни близько тисячі іранців. Про це заявив в ефірі телеканалу "Ук...