Розворот стратегії: У Зеленського заявили, що Україну більше не цікавить митний союз з ЄС. Тепер чекають реакцію Брюсселя

Україна відмовилася від ідеї створення митного союзу з Євросоюзом, але розраховує на спрощення митних процедур. Про це заявив віцепрем’єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба під час публічної дискусії “Амбіції України у відносинах з ЄС у 2020 році”, , зазначають Патріоти України.

За словами Кулеби, під час засідання Ради асоціації у Брюсселі 28 січня він сподівається почути про рівень амбіцій ЄС щодо України.

“Тому що у нас є новий уряд, нова Європейська комісія, у нас є амбіції, і, очевидно, вони є в ЄС, ми повинні синхронізувати їх. Тому що цей шлях ми повинні пройти разом”, – сказав він, додавши, що Євроінтеграція – безальтернативна з боку України. Однак жодна країна не змогла ні наблизитися, ні інтегруватися в Євросоюз без підтримки з боку самого ЄС.

Також Кулеба підкреслив, що в Брюсселі будуть обговорюватися питання інтеграції України в енергетичний ринок ЄС, а також спрощення митних процедур.

“Ми відмовилися від ідеї входження в Митний союз, але ми хочемо максимально спростити всі такі процедури і інтегрувати Україну в максимальну кількість форматів, які будуть сприяти проходженню товарів через митний кордон”, – додав він.

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що для України питання деокупації Криму залишається в числі пріоритетних під час міжнародних переговорів, а ось Росія обговорення цієї теми «боїться як вогню».

"Горить-палає": Українські артилеристи показали, як знищують непрошених гостей - ефектне відео

субота, 3 червень 2023, 21:31

Українські захисники щодня завдають незворотних втрат ворогу. Нещодавно наші артилеристи показали, як нищать "непроханих гостей", передають Патріоти України. Ефектне відео з'явилося у Telegram. На ньому представлено роботу артилеристів 406-ї ОАБр ім. ...

Легіон "Свобода Росії" запропонував жителям Бєлгородщини евакуацію в Україну, щоб врятувати життя від варварських обстрілів армії путіна

субота, 3 червень 2023, 21:28

Російський добровольчий корпус і легіон "Свобода Росії" запропонували місцевим Бєлгородської області РФ евакуюватися в Україну. . "Путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог...