РПЦ в Україні закликала вірян йти до влади, щоб захищати Московський патріархат

Речник Української православної церкви Московського патріархату, протоєрей Миколай Данилевич закликав представників цієї конфесії активніше захищати її інтереси, зокрема, користаючись нагодою потрапити до влади, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Релігійну правду".

"У релігієзнавчому середовищі дуже багато опонентів нашої церкви, а не захисників", - заявив Данилевич.

Саме тому, на його думку, потрібно, щоб віряни Московського патріархату були присутні у владі і захищали її.

"Зрозуміло, що ми не можемо втручатися у справи державного управління, але я думаю, що такі дії і такі факти (нібито переслідування УПЦ МП - ред.), це ще один стимул для того, щоб наші миряни йшли в органи державного управління, в тому числі ті, які займаються питаннями державно-церковних відносин", - підкреслив Данилевич в етері телеканалу Перший козацький.

Протоєрей Миколай зазначив, що колись влада передавалася від аристократа до аристократа, а хто народився селянином - ним і залишався. Зараз інший час: людина народилася в селі, але може стати президентом. "Цей момент потрібно використовувати", - підсумував служитель УПЦ МП.

Путін з Лукашенком могли домовитися розмістити війська РФ в Білорусі, розслаблятися зарано: Клімкін вказав на велику загрозу (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:17

"Є багато даних про те, що сьогодні Лукашенко і Путін могли домовитися про розміщення російських військ в Білорусі", – сказав він. Клімкін зазначив, що зазвичай Рада Федерації РФ не збирається просто так. Як правило, це відбувається для того, щоб зміню...

Хіти тижня. "І цими рукож*пими Путін лякає цілий світ" : В окупованій Керчі під час "Пострілу пам'яті" у російських окупантів заклинило гармату, інша відкрила вогонь по "визволеному" місту (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 11:00

В окупованій Керчі 11 квітня, в рамках святкування Дня визволення міста від нацистських загарбників, на території колишнього морського вокзалу провели акцію "Постріл пам'яті", на якій були заплановані залпи з двох гармат. Гармати встановили таким чином...