РПЦ в Україні закликала вірян йти до влади, щоб захищати Московський патріархат

Речник Української православної церкви Московського патріархату, протоєрей Миколай Данилевич закликав представників цієї конфесії активніше захищати її інтереси, зокрема, користаючись нагодою потрапити до влади, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Релігійну правду".

"У релігієзнавчому середовищі дуже багато опонентів нашої церкви, а не захисників", - заявив Данилевич.

Саме тому, на його думку, потрібно, щоб віряни Московського патріархату були присутні у владі і захищали її.

"Зрозуміло, що ми не можемо втручатися у справи державного управління, але я думаю, що такі дії і такі факти (нібито переслідування УПЦ МП - ред.), це ще один стимул для того, щоб наші миряни йшли в органи державного управління, в тому числі ті, які займаються питаннями державно-церковних відносин", - підкреслив Данилевич в етері телеканалу Перший козацький.

Протоєрей Миколай зазначив, що колись влада передавалася від аристократа до аристократа, а хто народився селянином - ним і залишався. Зараз інший час: людина народилася в селі, але може стати президентом. "Цей момент потрібно використовувати", - підсумував служитель УПЦ МП.

Зеленський назвав умову, через яку може відмовитися від президентської пенсії

четвер, 22 жовтень 2020, 21:42

Володимир Зеленський припустив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їхньою виплатою та розміром. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю українським каналам "1+1", "Інтер", ICTV та "Україна" заявив, ...

Якщо створять: Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

У світі немає поки жодної вакцини від коронавірусу, яка пройшла б всі етапи дослідження і була визнана ефективною і безпечною. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу в разі її успішного...