РПЦ закликає росіян до мобілізації і просить не купувати "свічки від військкомату"

Російська православна церква підтримує мобілізацію на криваву війну проти України. Як повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, патріарх РПЦ Кирило у своїй проповіді підтримав оголошену в Росії мобілізацію і назвав її способом "примирити" Україну і РФ, передають Патріоти України.

"Ми дожили з вами до доленосного часу, а в доленосний час слід оновити нашу віру, загострити нашу свідомість і нашу пам'ять, на багато що подивитися інакше, на що ми ще вчора дивилися без будь-якої уваги і особливої турботи. І ось тоді ця наша духовна мобілізація, до якої я зараз всіх закликаю, допоможе і мобілізації всіх сил нашої Вітчизни", – сказав він.

Він переконаний, що "примирення" дозволить ввести Україну в простір РПЦ. Також вважає, що воно не має йти шляхом "небезпечних компромісів".

Примітно, що на тлі мобілізації, через яку росіяни масово залишають країну, в РФ активізувалися шарлатани. Зокрема, тюменський езотерик пропонує росіянам придбати свічку з назвою "Забудь мене, військкомат", яка, як передбачається, має допомогти уникнути повістки.

РПЦ рішуче засуджує це і закликає росіян не купувати такі товари. Заступник голови Синодального відділу по взаєминах РПЦ з суспільством і ЗМІ Вахтанг Кипшидзе вважає, що такі товари повинні викликати у росіян огиду.

"Будь-яка езотерика є засобом руйнування людської особистості, паралізації свободи людини, гноблення його волі і, зрештою, засобом втрати людської зовнішності", — заявив представник РПЦ. Кипшидзе нагадав, що недобросовісні комерсанти намагаються заробити на чому завгодно.

"Наше майбутнє - рабство": Росіянин зізнався, що чекає на Росію, і розкритикував Путіна (відео)

субота, 3 грудень 2022, 8:56

Пересічні росіяни не бачать шляхів розвитку своєї країни, окрім як в рабство. Обіцянкам президента Володимира Путіна також уже не вірять, передають Патріоти України. Це слідує з експрес-інтерв'ю жителя одного з російських сіл, якого попросили описати р...

"Пора переглянути деякі рішення": Ексзаступник генсека НАТО назвав ракети, які можуть захистити Україну від ударів РФ по критичній інфраструктурі

субота, 3 грудень 2022, 8:30

Тактичні балістичні ракети ATACMS здатні допомогти Силам оборони України суттєво обмежити здатність ЗС РФ обстрілювати критично важливу інфраструктуру. США варто переглянути своє ставлення до поставок ЗСУ деяких видів озброєнь, передають Патріоти Украї...