
Президент України Володимир Зеленський подякував лідеру Сполучених Штатів Дональду Трампу щонайменше шість разів під час годинної розмови, проведеної 19 березня. Це випливає зі звіту державного секретаря США Марко Рубіо та радника з нацбезпеки президента США Майка Волца про телефонну розмову, передають Патріоти України.
Згідно з ним, глава держави висловив слова вдячності президенту США за продуктивний початок роботи української та американської сторін у Саудівській Аравії 11 березня.
Також подякував загалом за підтримку України Сполученими Штатами під час повномасштабної війни з РФ. Окрім того, висловив подяку за ракети Javelin до переносного протитанкового ракетного комплексу, які першими надав саме Трамп.
Окремо Зеленський подякував за докладені зусилля лідера Сполучених Штатів щодо миру в Україні, а також за лідерство в зусиллях щодо 30-денного перемир'я. Подякував президент України і за просування гуманітарних питань, зокрема обмін військовополоненими.
Як відомо, 28 лютого під час скандальної зустрічі в Овальному кабінеті віцепрезидент Джей Ді Венс дорікнув Зеленському про "невдячність" за надану підтримку Україні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...