Рубіо з Волцем підрахували: Зеленський подякував Трампу мінімум шість разів під час розмови

Президент України Володимир Зеленський подякував лідеру Сполучених Штатів Дональду Трампу щонайменше шість разів під час годинної розмови, проведеної 19 березня. Це випливає зі звіту державного секретаря США Марко Рубіо та радника з нацбезпеки президента США Майка Волца про телефонну розмову, передають Патріоти України.

Згідно з ним, глава держави висловив слова вдячності президенту США за продуктивний початок роботи української та американської сторін у Саудівській Аравії 11 березня.

Також подякував загалом за підтримку України Сполученими Штатами під час повномасштабної війни з РФ. Окрім того, висловив подяку за ракети Javelin до переносного протитанкового ракетного комплексу, які першими надав саме Трамп.

Окремо Зеленський подякував за докладені зусилля лідера Сполучених Штатів щодо миру в Україні, а також за лідерство в зусиллях щодо 30-денного перемир'я. Подякував президент України і за просування гуманітарних питань, зокрема обмін військовополоненими.

Як відомо, 28 лютого під час скандальної зустрічі в Овальному кабінеті віцепрезидент Джей Ді Венс дорікнув Зеленському про "невдячність" за надану підтримку Україні.

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...

Пентагон спалив майже мільярд доларів, виділених на закупівлю зброї для України, вчасно не використавши кошти

неділя, 28 червень 2026, 17:10

Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...