
Президент України Володимир Зеленський подякував лідеру Сполучених Штатів Дональду Трампу щонайменше шість разів під час годинної розмови, проведеної 19 березня. Це випливає зі звіту державного секретаря США Марко Рубіо та радника з нацбезпеки президента США Майка Волца про телефонну розмову, передають Патріоти України.
Згідно з ним, глава держави висловив слова вдячності президенту США за продуктивний початок роботи української та американської сторін у Саудівській Аравії 11 березня.
Також подякував загалом за підтримку України Сполученими Штатами під час повномасштабної війни з РФ. Окрім того, висловив подяку за ракети Javelin до переносного протитанкового ракетного комплексу, які першими надав саме Трамп.
Окремо Зеленський подякував за докладені зусилля лідера Сполучених Штатів щодо миру в Україні, а також за лідерство в зусиллях щодо 30-денного перемир'я. Подякував президент України і за просування гуманітарних питань, зокрема обмін військовополоненими.
Як відомо, 28 лютого під час скандальної зустрічі в Овальному кабінеті віцепрезидент Джей Ді Венс дорікнув Зеленському про "невдячність" за надану підтримку Україні.
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...