Рубіо з Волцем підрахували: Зеленський подякував Трампу мінімум шість разів під час розмови

Президент України Володимир Зеленський подякував лідеру Сполучених Штатів Дональду Трампу щонайменше шість разів під час годинної розмови, проведеної 19 березня. Це випливає зі звіту державного секретаря США Марко Рубіо та радника з нацбезпеки президента США Майка Волца про телефонну розмову, передають Патріоти України.

Згідно з ним, глава держави висловив слова вдячності президенту США за продуктивний початок роботи української та американської сторін у Саудівській Аравії 11 березня.

Також подякував загалом за підтримку України Сполученими Штатами під час повномасштабної війни з РФ. Окрім того, висловив подяку за ракети Javelin до переносного протитанкового ракетного комплексу, які першими надав саме Трамп.

Окремо Зеленський подякував за докладені зусилля лідера Сполучених Штатів щодо миру в Україні, а також за лідерство в зусиллях щодо 30-денного перемир'я. Подякував президент України і за просування гуманітарних питань, зокрема обмін військовополоненими.

Як відомо, 28 лютого під час скандальної зустрічі в Овальному кабінеті віцепрезидент Джей Ді Венс дорікнув Зеленському про "невдячність" за надану підтримку Україні.

Насмілився заговорити про Кабаєву і поплатився: У Ризі знайшли мертвим "особистого ворога Путіна", котрий переховувався в еміграції 11 років

понеділок, 22 червень 2026, 23:02

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...

Росіянам у Криму вже не буде спокою: Експерт розповів, що чекає на окупантів

понеділок, 22 червень 2026, 22:20

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...