"Ручний" режим, або Ще одна ганебна пляма на ДБР, котрим заправляє "временщик" Банкової: "Людина понад законом... ДБР досі не розпочало слідство щодо Гогілашвілі", - Бутусов

Дії ексзаступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі щодо працівника правоохоронних органів на блокпосту підпадають під статтю 345 Кримінального кодексу, зазначають Патріоти України.

Журналіст Юрій Бутусов зауважив, що необхідний суспільний тиск задля розслідування цієї справи, адже "правоохоронні органи в Україні керують вручну".

Про це Бутусов сказав в етері програми "Еспресо"

Журналіст зазначив: "Для кваліфікації злочину не важливо, з яким мотивом, особистим чи робочим Гогілашвілі проїжджав пост біля Краматорська. В будь-якому випадку він здійснив напад та погрожував працівнику правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків. Це порушення згідно зі Статтею 345 КК, для цього є санкція про позбавлення волі до 5-ти років. Це серйозний злочин, відтак має відбутись розслідування ДБР. Проте досі воно не розпочате – "людина існує понад законом", – наголосив Бутусов.

Також він додав, що правоохоронними органами керують вручну, тож Бутусов розраховує на розслідування від НАБУ.

"СБУ очолює такий самий друг президента Іван Баканов, а в.о. директора ДБР виконує Олексій Сухачов, який призначений Татаровим та Портновим, на яких же, своєю чергою, також відкриті кримінальні та корупційні справи. Не зважаючи на ці фактори, все одно потрібно тиснути щодо розслідування, а наразі вся надія щодо цього на Національне антикорупційне бюро", – додав журналіст.

"Ми самі організовано пішли": депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення. Відео"Ми самі організовано пішли": Депутат Держдуми виправдав втечу військ РФ із Херсона, запевнивши, що це досягнення (відео)

четвер, 23 березень 2023, 15:30

На російському телебаченні несподівано прозвучала теза про те, що контрнаступальні операції Сил оборони України в Харківській і Херсонській областях були успішними, передають Патріоти України. Проте один із гостей пропагандистки Ольги Скабєєвої, депута...

В Росії горить Ярославський моторний завод - на ньому виготовляють деталі для військової техніки РФ

четвер, 23 березень 2023, 15:22

У Росії горить Ярославський моторний завод, розташований в місті Ярославль. З палаючої будівлі евакуювали людей. Про це пишуть засоби масової пропаганди РФ, передають Патріоти України. “Пожежа сталася на території Ярославського моторного заводу. Постра...