Руйнація Каховської ГЕС може призвести до ще більшого затоплення, - розвідка Британії

Руйнація Каховської гідроелектростанції після підриву російськими окупантами може призвести до ще більшого затоплення.Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, посилаючись на дані розвідки, передають Патріоти України.

Зокрема, контрольована Росією Каховська ГЕС була частково зруйнована перед третьою годиною ночі 6 червня. До 12:00 уся східна частина дамби і велика частина гідро- і комунальної інфраструктури були знесені.

Як зазначає розвідка, рівень води у Каховському резервуарі був на рекордно високому рівні до руйнування, що приводить до того, що особливо великий об'єм води затоплює райони вниз по течії Дніпра.

"Вкрай малоймовірно, що Запорізька атомна електростанція, яка розташовується за 120 км від дамби, негайно стикнеться з додатковими проблемами у галузі безпеки внаслідок падіння рівня води в резервуарі", - сказано у повідомленні.

"Конструкція дамби впродовж наступних кількох днів, імовірно, ще більше зруйнується, що призведе до більшого затоплення", - заявили у розвідці.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...