
Руйнація Каховської гідроелектростанції після підриву російськими окупантами може призвести до ще більшого затоплення.Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter, посилаючись на дані розвідки, передають Патріоти України.
Зокрема, контрольована Росією Каховська ГЕС була частково зруйнована перед третьою годиною ночі 6 червня. До 12:00 уся східна частина дамби і велика частина гідро- і комунальної інфраструктури були знесені.
Як зазначає розвідка, рівень води у Каховському резервуарі був на рекордно високому рівні до руйнування, що приводить до того, що особливо великий об'єм води затоплює райони вниз по течії Дніпра.
"Вкрай малоймовірно, що Запорізька атомна електростанція, яка розташовується за 120 км від дамби, негайно стикнеться з додатковими проблемами у галузі безпеки внаслідок падіння рівня води в резервуарі", - сказано у повідомленні.
"Конструкція дамби впродовж наступних кількох днів, імовірно, ще більше зруйнується, що призведе до більшого затоплення", - заявили у розвідці.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...