"Рух опору капітуляції" в річницю Революції Гідності збирається з шинами до Зеленського у Феофанію. Обіцяють і "цілющим асфальтом" пригостити

"Рух опору капітуляції" анонсував на 21 листопада акцію протесту біля окремішної палати "звичайного пацієнта" Володимира Зеленського в Феофанії. Учасників просять брати з собою шини і шматки асфальту. Анонс акції розміщено на сторінці руху в Фейсбуці, зазначають Патріоти України.

"Закликаємо всіх 21 листопада о 14:00 зібратися на Європейській площі, звідки ми їдемо у Феофанію, де Зеленський з ВІП-палати записує свої відосікі. Якщо президент до того моменту звідти втече - поїдемо шукати його додому, на дачу, в ОП, якщо поїде в іншу область - наші активісти знайдуть його і там", - сказано в анонсі акції.

Організатори просять учасників приїжджати на автомобілях і "брати шини і шматки асфальту: ми повернемо президенту те, що він підсунув нам замість ліків і апаратів ШВЛ".

Активісти планують оголосити широкий перелік вимог до влади. Серед них - ліквідація Окружного адмінсуду Києва, звільнення фігуранта "справи Шеремета" Андрія Антоненка, реформування Служби безпеки та інші.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: