Рухаємось далі у невизначеність: Біля Петрівського завершили розмінування. Далі - демонтаж фортифікаційних споруд

Сьогодні було вже демонтовано один бліндаж.

Прес-центр Об'єднаних сил повідомив про ситуацію на ділянках розведення сил і засобів на фронті російсько-української війни. На ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) сьогодні, 20 листопада розпочався пішохідний рух через відновлений міст, який проте не відкрито. Ділянку під час робочої поїздки відвідав президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

Тривають заходи на ділянці розведення №2 неподалік Золотого-4 Луганської області щодо демонтажу заявлених фортифікаційних споруд. Сьогодні демонтовано один бліндаж. Окрім того, виявлено та знешкоджено сім вибухонебезпечних предметів (ВНП).

На ділянці розведення №3, побіля Богданівки та Петрівського Донецької області за графіком завершено процес очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Загалом за час робіт співробітники ДСНС України обстежили 30 гектарів території та вилучили 158 ВНП. Відзавтра, із 12:00 на цій ділянці розпочнуться заходи з демонтажу фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення.

Хіти тижня. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

четвер, 23 січень 2020, 10:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...