Рухаємось далі у невизначеність: Біля Петрівського завершили розмінування. Далі - демонтаж фортифікаційних споруд

Сьогодні було вже демонтовано один бліндаж.

Прес-центр Об'єднаних сил повідомив про ситуацію на ділянках розведення сил і засобів на фронті російсько-української війни. На ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) сьогодні, 20 листопада розпочався пішохідний рух через відновлений міст, який проте не відкрито. Ділянку під час робочої поїздки відвідав президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

Тривають заходи на ділянці розведення №2 неподалік Золотого-4 Луганської області щодо демонтажу заявлених фортифікаційних споруд. Сьогодні демонтовано один бліндаж. Окрім того, виявлено та знешкоджено сім вибухонебезпечних предметів (ВНП).

На ділянці розведення №3, побіля Богданівки та Петрівського Донецької області за графіком завершено процес очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Загалом за час робіт співробітники ДСНС України обстежили 30 гектарів території та вилучили 158 ВНП. Відзавтра, із 12:00 на цій ділянці розпочнуться заходи з демонтажу фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення.

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...