
За даними української розвідки, минулого року у Кремлі планували набрати до окупаційної армії 400 тисяч людей, і цей план росіяни фактично виконали. Цього року поповнення може бути ще більшим.
Таку думку висловив оглядач порталу "Мілітарний" Вадим Кушніков у коментарі телеканалу "Київ24", передають Патріоти України.«Це може бути і 430, і 450 тисяч осіб», — вважає експерт. При цьому, за словами, Кушнікова, у Кремлі не ризикнуть оголошувати нову мобілізацію, а спробують вербувати новобранців іншими способами.
«Вони рухаються дуже комплексно в цьому питанні. Це і грошова мотивація, тобто залучення контрактників. Також ми бачимо, що практика залучення ув’язнених теж розширилася. Зараз ми можемо констатувати, що мова йде не лише про ув’язнених, але й тих, хто перебуває під слідством. І це реальний шанс для них вийти на свободу, підписавши контракт з Міністерством оборони РФ», — зазначив він.
Окрім того, на думку експерта, до російської армії продовжуватимуть активно залучати найманців з інших регіонів світу. «Насамперд йдеться про країни Африки, а також регіону Південно-Східної Азії», — зазначив Вадим Кушніков.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...