Руки сіпаються: Під час зустрічі з Путіним у Кадирова сталася істерика

Руки сіпаються: на зустрічі з Путіним у Кадирова сталася істерика

Глава Чечні Рамзан Кадиров зустрівся з російським диктатором Владіміром Путіним. Зустріч запам’яталася сіпанням рук Кадирова, великою кількістю дивних моментів і "цікавих" заяв, які нафантазували обидві сторони, передають Патріоти України.

На тлі розмов про важку хворобу Кадирова, він все-таки прибув на робочу зустріч з Путіним. При собі мав багато листків, текст на яких був надрукований великим шифром, напевно, щоб чеченський диктатор не помилився.

У документах, які тримав Кадиров, певні речення не тільки виділили, але й підкреслили жирним шрифтом, ймовірно, щоб він знав, на чому слід акцентувати Путіну. Далі почалася найцікавіша частина зустрічі – Кадиров взявся фантазувати про успіхи на фронті, розповідав про уявні результати в гуманітарному та бойовому напрямках.

Глава Чечні не забув похвалитися, як його "тік-ток" війська нібито беруть у полон та щодня когось знищують. Але сам він так і не подужав вимовити слово Abrams. Американські танки Кадиров чомусь назвав "Абрамуси", додав, що ніхто їх не боїться і взагалі це начебто Росія робить їм рекламу.

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...