Румунія готується приймати біженців з України у разі військового вторгнення Росії

Влада Румунії готується надавати гуманітарну допомогу біженцям з України у разі російського вторгнення. Таку заяву зробив міністр оборони країни Васіле Динку в етері телеканалу Digi24, зазначають Патріоти України.

"За будь-якого воєнного конфлікту може статися масова міграція населення. І ми очікуємо на неї, певна річ, хай на перший погляд може здаватися, що ми не готуємося до можливих побічних наслідків війни… Ми наразі готуємося надавати допомогу біженцям", - заявив міністр.

За його словами, це гуманітарний обов'язок. Окрім цього, Динку зазначив, відкритого вторгнення Росії вони не очікують.

"Економічна війна, економічна блокада в умовах конфлікту виникнути можуть, але, так би мовити, "гарячої" війни ми не очікуємо", - говориться у повідомленні.

Та впевненими у цьому бути не можуть. "Не можемо бути певні, чи буде війна в Україні, оскільки її ціна для Росії буде дуже високою", - додав міністр.

Також він зазначив, що що Румунія не буде долучатися у військовому плані. Він нагадав, що Україна не є членом НАТО, а тому Альянс не може здійснити військового втручання.

"Ситуація стає заплутанішою": у Пентагоні оцінили успіхи ЗСУ та армії РФ на Донбасі

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:59

Офіційний представник Пентагону Джон Кірбі оцінив ситуацію на війні в Україні і заявив, що жодна зі сторін не досягла значного прогресу. За його даними, бої в районі між Херсоном та Миколаєвом тривають, українські та російські війська мають сутички щод...

"Ситуація гірша, ніж кажуть": Кулеба розповів, яка зброя найбільше потрібна Україні

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:27

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україні необхідні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ), щоби протистояти на Донбасі наступу російських окупантів, які мають перевагу у важкому озброєнні. У четвер, 26 травня, під час прямої...