
Акція була приурочена черговій річниці радянізації Азербайджану. Це сталося 27 квітня 1920: тоді частини 11-ої армії РККА перейшли кордон незалежної Азербайджанської Демократичної республіки, після чого в зазначеному районі була встановлена радянська влада, а Азербайджан втратив незалежність і був включений до складу СРСР на правах союзної республіки.
Учасники акції протесту вимагали вивести російські війська з території Азербайджану: зокрема, вони вважають необхідною заміну російського миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі на турецький. Крім того, вони нагадали РФ про застосування під час недавніх бойових дій оперативно-ракетних комплексів "Іскандер". "Російські війська в Карабасі не є миротворцями, нехай їх замінять турецькі військовослужбовці. Якщо росіяни стріляли по Шуші ракетами "Іскандерів", то як ці військові можуть вважатися миротворцями? Нехай йдуть", - такі заяви звучали з вуст пікетувальників посольство РФ в Баку.


Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...