"Русские не миротворцы, пусть их заменят турки": У Баку пікетували посольство РФ

Акція була приурочена річниці радянізації Азербайджану в 1920 році.

У Баку відбулася акція протесту під будівлею посольства Росії в Азербайджані з вимогою виведення російських військ з Нагірного Карабаху. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Turan.

Акція була приурочена черговій річниці радянізації Азербайджану. Це сталося 27 квітня 1920: тоді частини 11-ої армії РККА перейшли кордон незалежної Азербайджанської Демократичної республіки, після чого в зазначеному районі була встановлена радянська влада, а Азербайджан втратив незалежність і був включений до складу СРСР на правах союзної республіки.

Учасники акції протесту вимагали вивести російські війська з території Азербайджану: зокрема, вони вважають необхідною заміну російського миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі на турецький. Крім того, вони нагадали РФ про застосування під час недавніх бойових дій оперативно-ракетних комплексів "Іскандер". "Російські війська в Карабасі не є миротворцями, нехай їх замінять турецькі військовослужбовці. Якщо росіяни стріляли по Шуші ракетами "Іскандерів", то як ці військові можуть вважатися миротворцями? Нехай йдуть", - такі заяви звучали з вуст пікетувальників посольство РФ в Баку.

Згорьована мати цілувала сина у труні: Історія Сергійка, який прожив лише два дні, бо його вбила російська ракета

неділя, 27 листопад 2022, 10:30

У Запорізькій області поховали Сергійка, який прожив лише два дні, бо його у пологовому будинку вбила російська ракета. Дитину поховали у селі Новосолоне, що під Запоріжжям. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України. Сергійко повинен ...

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...