"Русские и украинцы - один народ": У мережу виклали записи заяв Зеленського в Донецьку в 2014-му році (відео)

Президент України Володимир Зеленський на своїй прес-конференції зі студією "Квартал 95" в 2014 році в Донецьку заявляв, що "не гідний такої честі", як бути президентом України, тому що недостатньо мудрий і Україна заслуговує на більш серйозного кандидата. Фрагменти прес-конференції з'явилися в мережі сьогодні, 2 липня, передають Патріоти України.

На початку запису чутно, як Зеленському розповідають, що донеччани на "Жигулях" заганяли український танк під Донецьком. На що Зеленський відповідає, що вони "красені". Після чого уточнює навіщо вони це зробили і приходить до висновку, що для захисту. "Вони просто захищалися? Молодці!" - сказав Зеленський.
Крім того, він говорить про те, що всім важливо говорити однією мовою і розуміти один одного, а українці не можуть бути проти російського народу. "Ми не можемо бути проти російського народу, в принципі. Тому що це - один і той самий народ", - сказав президент України в 2014 році.
Після чого Зеленському поставили запитання, чи не має наміру він балотуватися в президенти України. На що той відповів, що недостатньо мудрий для такої посади. "Я вам скажу, що популізмом займатися не буду. Я не з тих... хто говорить, що якщо ви мене попросите, то я піду в політику. Я не вважаю, що я гідний цієї честі. Я не вважаю, що я настільки мудрий, щоб обіймати таку посаду. Я думаю, що ця країна заслуговує на серйозну кандидатуру", - сказав він.

ЗСУ ефективно накрили російські склади та вагони з боєприпасами на найбільшому залізничному вузлі Донеччини (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:16

Українські військові завдали удару по залізничних коліях та складах з боєкомплектом у тимчасово окупованій Ясинуватій, котра до 2014 року була найбільшою залізничною станцією та залізничним вузлом у Донецькій області. Про це повідомляють Telegram-канали.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...