"Русские и украинцы - один народ": У мережу виклали записи заяв Зеленського в Донецьку в 2014-му році (відео)

Президент України Володимир Зеленський на своїй прес-конференції зі студією "Квартал 95" в 2014 році в Донецьку заявляв, що "не гідний такої честі", як бути президентом України, тому що недостатньо мудрий і Україна заслуговує на більш серйозного кандидата. Фрагменти прес-конференції з'явилися в мережі сьогодні, 2 липня, передають Патріоти України.

На початку запису чутно, як Зеленському розповідають, що донеччани на "Жигулях" заганяли український танк під Донецьком. На що Зеленський відповідає, що вони "красені". Після чого уточнює навіщо вони це зробили і приходить до висновку, що для захисту. "Вони просто захищалися? Молодці!" - сказав Зеленський.
Крім того, він говорить про те, що всім важливо говорити однією мовою і розуміти один одного, а українці не можуть бути проти російського народу. "Ми не можемо бути проти російського народу, в принципі. Тому що це - один і той самий народ", - сказав президент України в 2014 році.
Після чого Зеленському поставили запитання, чи не має наміру він балотуватися в президенти України. На що той відповів, що недостатньо мудрий для такої посади. "Я вам скажу, що популізмом займатися не буду. Я не з тих... хто говорить, що якщо ви мене попросите, то я піду в політику. Я не вважаю, що я гідний цієї честі. Я не вважаю, що я настільки мудрий, щоб обіймати таку посаду. Я думаю, що ця країна заслуговує на серйозну кандидатуру", - сказав він.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...