"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України.

При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт просто жорстко "рватимуть" один одного, щоб захопити "трон". Таку думку висловив військовослужбовець ЗСУ, журналіст, політолог Кирило Сазонов в інтерв’ю "Главреду".

"Для будь-якого диктаторського режиму поразка у війні, як правило, означає крах. На прикладі Росії ми бачили це і в 1917 році. Та й розвал СРСР, хоч і з застереженнями, але можна пов'язати з його поразкою в Афганістані. Тому я сподіваюся, що після поразки у війні з Україною в Росії почнуть рвати один одного", – зазначає Сазонов.

Він нагадав, що в РФ крім уже діючої приватної військової компанії "Вагнера", яку створив "кухар Путіна" Євгеній Пригожин, уже створюють й інші приватні армії. Місцеві еліти фактично теж створюють свої армії – вони набирають людей у так зване "ополчення" – добровольчі формування з місцевих жителів в регіонах.

У той же час наростають конфлікти між колишнім ватажком окупантів на Донбасі Ігорем Гіркіним-Стрєлковим, Пригожиним та верхівкою військового командування армії РФ.

"Тому коли в Росії все посиплеться, там не буде позачергових виборів, як в Україні, там будуть рвати один одного зубами, зброєю. І той, хто виявиться сильнішим, зжере інших, а потім розповість народу, чому вибрали його", – каже політолог.

Це означає, що поразка Росії у війні запустить всередині країни-агресорки серйозну "депресію", прогнозує Сазонов. "Ні в якому разі не революцію, тому що росіяни на неї не здатні – у них не ті дух і ментальність. Але гризню серед еліт, мовляв, ватажок вже не той, це викличе. Тобто назріває жорсткий конфлікт, аж до того, що буде відколюватися і Кавказ, і Татарстан", – зазначає політолог.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...