
Російські військові в тимчасово окупованому Мелітопольському районі на Запоріжжі продовжують готуватися до ймовірного контрнаступу ЗСУ. Вони риють все нові окопи та ховають свою техніку, передають Патріоти України.
"Окупанти Мелітопольщини продовжують звикати до землі – риють собі ями та готують деревину", – наголосив чиновник.
Він зазначив, що на околицях Мелітополя, зокрема за лісопарком і тублікарнею, військові ЗС РФ викопали траншеї. Вони настільки великі, іронічно підкреслив Федоров, що там поміститься і ворожа техніка, і ворожі братські могили.
Також окупанти ховають живу силу й техніку на території Богатирського лісництва. Разом із цим воєнні злочинці активно знищують українських ліс, випилюючи дерева для облаштування своїх бліндажів та окопів.
"Останніми днями мелітопольці спостерігають, як об'їзною дорогою в бік Запорізької лінії фронту рухаються військові КаМАзи, завантажені стовбурами дерев", – розповів Федоров.
Люди помітили, що й у зворотній бік ворожі вантажівки порожніми не їдуть, а везуть вщент розбиту свою військову техніку і "200-х" товаришів.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...