
Російські військові в тимчасово окупованому Мелітопольському районі на Запоріжжі продовжують готуватися до ймовірного контрнаступу ЗСУ. Вони риють все нові окопи та ховають свою техніку, передають Патріоти України.
"Окупанти Мелітопольщини продовжують звикати до землі – риють собі ями та готують деревину", – наголосив чиновник.
Він зазначив, що на околицях Мелітополя, зокрема за лісопарком і тублікарнею, військові ЗС РФ викопали траншеї. Вони настільки великі, іронічно підкреслив Федоров, що там поміститься і ворожа техніка, і ворожі братські могили.
Також окупанти ховають живу силу й техніку на території Богатирського лісництва. Разом із цим воєнні злочинці активно знищують українських ліс, випилюючи дерева для облаштування своїх бліндажів та окопів.
"Останніми днями мелітопольці спостерігають, як об'їзною дорогою в бік Запорізької лінії фронту рухаються військові КаМАзи, завантажені стовбурами дерев", – розповів Федоров.
Люди помітили, що й у зворотній бік ворожі вантажівки порожніми не їдуть, а везуть вщент розбиту свою військову техніку і "200-х" товаришів.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...