Ризикнути вдруге: Урядовці Зеленського зняли заборону на експорт масок і респіраторів, як і їх попередники, Кабмін Гончарука, напередодні першої хвилі коронавірусу

Ідея зняти експорт належить Мінекономіки і Міністерству охорони здоров'я.

Кабінет міністрів скасував заборону на продаж за межі України засобів індивідуального захисту від коронавірусу. Про це повідомив у Фейсбуці заступник міністра економіки Тарас Качка, інформують Патріоти України.

"Заборону на експорт засобів індивідуального захисту знято. Це остання заборона на експорт, яка діяла у зв‘язку із коронавірусом", - написав він.

Качка пояснив, що ідея зняти експорт належить Мінекономіки і Міністерству охорони здоров'я. "Уряд підтримав це рішення. Тому 1 серпня строк дії заборони сплив і не був продовжений", - зазначив заступник міністра.

"Від початку карантину для мене було вкрай важливим, щоб заборон не було взагалі, а якщо їх не можна було уникнути - то вони були найменшими. Тому я дико радію, що Україна їх ввела так мало (ЗІЗи і гречка), заборони були обґрунтовані і ми нарешті відмовилися від цієї практики", - додав Качка.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...