Ризики вкрай серйозні: Данілов розповів про "свіжий" план Путіна щодо України

Зараз президент Російської Федерації Володимир Путін має такий план щодо України – здійснити внутрішню дестабілізацію. Очільник РФ хоче знищити Україну як державу, а у глобальному плані – реконструювати радянську імперію, розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю "Українській правді", зазначають Патріоти України.

За його словами, як тільки ситуація всередині нашої держави буде розхитана, Путін отримає можливість скористатися цим, щоб "зробити свою чорну справу".

Данілов додав, що у разі відсутності дестабілізації всередині України, президенту Росії буде значно складніше втілити у життя ті завдання, які російська сторона перед собою поставила.

Столтенберг: Росія є агресором і створює кризу, а не Україна"…Давайте починати з самого початку. Який план у Путіна? Він доволі простий, ми про це публічно кажемо – це знищення нас як держави… Який план сьогодні у Путіна? Внутрішня дестабілізація в нашій країні…", – заявив співбесідник.

Нагадаємо, Росія у 2014 році захопила український Крим та вдерлася на частину Донецької та Луганської областей. Влада РФ підтримала бойовиків, які захопили окремі райони Донбасу та створили так звані "ДНР" і "ЛНР". Низка країн Заходу покарали Росію за агресію санкціями.

У середині осені 2021 року стало відомо, що російська сторона збільшила кількість військових і техніки біля українського кордону. Після маневрів російських військ, зокрема, в США і Євросоюзі висловили серйозну стурбованість і пригрозили РФ новими обмежувальними заходами.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...