Саакашвілі заявив, що Зеленський йому доручив підготувати концепцію "революційної судової реформи"

Голова виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі повідомив на брифінгу, що президент Володимир Зеленський доручив у липні обговорити на засіданні ради фундаментальну концепцію революційної судової реформи, зазначають Патріоти України.

"Президент доручив до наступного засідання Нацради реформ підготувати фундаментальну концепцію революційної судової реформи. Ні половинчастих заходів, ні півзаходів, президент чітко сказав: судова система... До наступної Нацради, яка відбудеться в липні", - заявив експрезидент Грузії.

Він також додав, що влада має намір ввести концепцію, яка фундаментально відрізняється від нинішнього стану судової реформи в Україні.

При цьому Саакашвілі наголосив, що президент в цьому питанні "дуже радикально налаштований". Також голова виконкому Нацради реформ заявив, що "головним ворогом" економічного прогресу України є правоохоронна система України.


В Закавказзі з новою силою спалахнула війна між Вірменією та Азербайджаном

неділя, 12 липень 2020, 18:44

Втрати було зафіксовано з обох сторін, але детальна інформація про кількість загиблих чи поранених не наводиться. Сьогодні, 12 липня, на азербайджансько-вірменському кордоні спалахнули бойові дії – Азербайджан звинувачує підрозділи вірменських військов...

З архіву ПУ. "​Кличко, посунься!": "Лисого Жеку" з "Кварталу" можуть зробити мером Києва, - політолог

неділя, 12 липень 2020, 18:30

Столиця - "ласий шматок" для будь-якої політичної сили та фінансово-промислової групи. Закріпитися у Києві через свою людину - було і є мрією всіх президентів України. Після обрання президентом України Володимира Зеленського може змінитися влада в вели...