Саакашвілі збираються вбити в тюремній лікарні ставленики Москви: Прем'єр-міністр Грузії відреагував на заяви проєвропейської опозиції

Адвокат експрезидента Грузії, громадянина України Міхеїла Саакашвілі Ніка Гварамія стверджує, що в тюремній лікарні планується імітувати бунт з метою ліквідації Саакашвілі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Новини-Грузія

"Переведення в тюремну лікарню буде пов'язане з проблемами безпеки і, за нашою інформацією, ці проблеми будуть імітовані нинішньою владою країни. Буде т.зв. імітований бунт, який закінчиться ліквідацією Міхеїла Саакашвілі", - заявила адвокат.

Адвокати вимагають, щоб влада Грузії в найближчі години вирішила питання госпіталізації експрезидента в багатопрофільну клініку, де зможуть забезпечити безпеку Саакашвілі і подбати про його здоров'я з урахуванням усіх потреб.

В свою чергу, прем'єрміністр Грузії Іраклій Гарібашвілі назвав "черговою брудною провокацією" заяви про плановану ліквідацію Саакашвілі в тюремній лікарні, пов'язавши їх із наближенням другого туру муніципальних виборів.

Пряма мова Гарібашвілі: "Це почерк Саакашвілі і чергова брудна провокація... Ми добре розуміємо причину, з якої вони сіють паніку, на нас чекає напружений тиждень, і ми почуємо від них багато брифінгів, що містять абсурдну паніку. Я хочу закликати населення до спокою, спокійно вислуховувати ці нісенітниці. Звичайно, це абсолютно безпідставно".

Більше деталей: Він додав, що "Грузинська мрія" не здатна на "таку жахливу провокацію", на відміну від партії Саакашвілі, "Єдиного національного руху".

Прем'єр вірить, що Саакашвілі доручив домогтися його госпіталізації під приводом погіршення стану здоров'я, сподіваючись на те, що прихильникам вдасться його звільнити, коли він перебуватиме в приватній клініці.

Гарібашвілі виключив, що Саакашвілі переведуть у клініку цивільного сектору. За його словами, абсолютно всіх голодуючих в'язнів у разі необхідності госпіталізують до тюремного госпіталю, і експрезидент "не є привілейованим".

У лікарні окупованої Луганщини доставлено 300 поранених росіян, - Генштаб

понеділок, 5 грудень 2022, 6:55

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо кількості поранених російських окупантів, повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ. У повідомленні зазначається: "Ворог продовжує зазнавати втрат на Донецькому та Луганському напрямках. Відомо, щ...

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...