Саджатимуть на 7 років! Як готуються карати за дезінформацію в Україні

У Міністерстві культури, молоді та спорту презентували проект закону про протидію дезінформації, який встановлює покарання за фейки. Презентацію вів перший заступник міністра культури Анатолій Максимчук, передають Патріоти України.

Документ встановлює наступні покарання за поширення недостовірної інформації:

  1. Систематична масова дезінформація про факти, які становлять загрозу національній безпеці і територіальній цілісності, будуть каратися штрафом від 5000 до 10000 неоподатковуваних мінімумів або виправними роботами до 2 років.
  2. Поширення дезінформації з використанням ботів або спеціально організованих фейковий акаунтів - карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Фінансування масової дезінформації також каратиметься на термін від 2 до 5 років.
  3. Максимальне покарання у виді тюремного ув'язнення на термін від 5 до 7 років передбачено за повторну масову дезінформацію організованою групою, яка привела до тяжких наслідків або завдала матеріальної шкоди у великому розмірі.

Зазначається, що покарання за дезінформацію передбачено тільки на період російської агресії до відновлення територіальної цілісності України.


Прикидався "біженцем": СБУ викрила агента спецслужб Росії, який намагався влаштуватись до ЗСУ

середа, 1 квітень 2020, 23:15

Чоловіку, якого звинувачують у шпигунстві, загрожує строк ув`язнення до 15 років. Військова контррозвідка Служби безпеки України виявила агента спецслужб Росії, який мав проникнути до однієї з бойових бригад Збройних сил України і передавати інформацію...

В Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

середа, 1 квітень 2020, 22:08

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...