Салютів та концертів не буде: У прикордонних з Україною областях РФ скасували святкування дня міста

Влада Воронежа і Ростова-на-Дону відмовилися проводити святкові заходи з нагоди Дня міста. Про це повідомили місцеві губернатори, передають Патріоти України.

Губернатор Воронезької області Олександр Гусєв повідомив, що "не буде ні урочистого відкриття свята, ні салюту, ні масових заходів".

Губернатор Ростовської області Василь Голубєв також заявив, що скасовується концерт путініста Олега Газманова і феєрверк на Театральній площі.

У місті Совєтськ Калініградської області скасували урочисті заходи, приурочені до Дня міста, через "складну ситуацію на фронті".

"Святкування Дня міста Совєтська скасовано. Причина - напружена ситуація в зоні бойових дій і загибель наших земляків, які виконували військовий обов'язок", - заявив глава міського округу Григорій Соколовський.

Крім цього, глава міського округу зазначив, що керівництво міста вирішило не проводити свято навіть в обмеженому форматі.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...