"Сам долбо...б!": Добкін і Береза влаштували перепалку з матами в прямому ефірі (відео)

Українські політики, колишні народні депутати Михайло Добкін і Борислав Береза влаштували перепалку в прямому ефірі з використанням матюків. На нецензурну лексику політичні діячі перейшли під час ток-шоу "Народ проти" в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

Після тривалої репліки Борислава Берези, в якій він говорив про сексистське ставлення до жінок, Михайло Добкін демонстративно перепитав ведующую: "Шо воно хотіло сказати?".

У відповідь Береза зауважив, що його опонент, судячи з усього, тупий, раз не зрозумів, про що йшла мова. Таке зауваження сильно не сподобалося Добкіну і той охарактерізвал співрозмовника більш міцним словом "долбо*б". Береза на таке зауваження теж відповів з використанням нецензурної лексики.

Обережно! Нецензурна лексика. Відео 16+

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...