"Сам напівсліпий, живу на таблетках": Російський інструктор "втішив" мобілізованих заявою, що воювати доведеться всім (відео)

Так звана "часткова" мобілізація у Росії торкнулася абсолютно всіх. Інструктори відкрито кажуть, що на фронт відправлятимуть навіть тих, хто не підлягає призову. Зокрема, йдеться про людей з тяжкими хворобами та навіть з інвалідностями. Запис "мотиваційної" промови такого офіцера днями зʼявився в мережі, передають Патріоти України.

Інструктор заявляє, що він не має жодної інформації щодо подальшої підготовки мобілізованих. У виступі військового також йдеться про те, що його несподівано викликали з відпустки і наказали йому взяти під керівництво полк. Вже 1 жовтня призовників мають відправити на полігони, проте з цього приводу немає жодної інформації.

"Куда поїдемо теж не знаю. Чим будемо забезпечені остаточно – теж не знаю", – зізнався інструктор.


Результат вражає! Масований удар по Україні. Названо число збитих ракет

понеділок, 5 грудень 2022, 20:13

Українські сили під час російської ракетної атаки 5 грудня збили більше 60 з понад 70 ракет, передають Патріоти України з посиланням на Telegram Повітряних сил ЗСУ. Повідомляється, що сьогодні росіяни загалом випустили понад 70 ракет. За попередніми д...

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...