
Російський загарбник заплутався, чи вважає себе окупантом, здивувавши дитячими поясненнями, передають Патріоти України.
Під час спілкування із журналістом Володимиром Золкіним один з полонених окупантів заявив, що він не вважає себе окупантом. Він аргументував це поясненнями примітивного рівня.
Золкін: Ви розумієте, що ви окупант?
Окупант: Ні.
Золкін: Ні? Ви розумієте, що таке окупант?
Окупант: Ті, хто прийшли і сказали: "Ось, це буде наша територія"
Золкін: Чому ж ви не окупант?
Окупант: Ну, тому що... Я був би окупантом, якби купив зброю, сам сів, поїхав і щось би своє висував.
Золкін зауважив, що окупант був би терористом у такому разі. Також журналіст запитав, чи були солдати нацистської Німеччини окупантами, коли захопили Польщу, наприклад.
Окупант: Ну, можливо. Не можливо, а так і було.
Золкін: Солдати Третього рейху самі собі купили зброю і захопили щось?
Окупант: Нууу...
Чіткої відповіді не пролунало.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...