"Сам в себя стрельну да и все": Окупант розповів, як військові РФ тікають з фронту (аудіо)

У перехопленні української розвідки окупант розповів, що після закінчення контракту військових РФ не відпускають додому, тож вони вигадали схему, як покинути фронт та заробити грошей. Про це повідомляє Головне управління розвідки, передають Патріоти України.

Окупант розповів, що військових РФ після закінчення контракту відпускають додому тільки "трьохсотими" (пораненими - ред.), тож "мобіки" вигадали схему, як покинути фронт і заробити на тому. Російські військові завдають легких поранень самі собі, за що отримують грошову компенсацію та відстрочку на пів року.

"Я сам в себе вистрелю, грошей отримаю, лями три, та й додому спокійно поїду з відстрочкою. Хлопці, які вже були тут, розповіли мені, як все правильно зробити, грамотно. Легке поранення отримати, за це бабки та додому, на пів року відстрочку дають.

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...