"Сам він - нуль без палички": Розкрито справжну роль Сивохи для Зеленського

На думку Георгія Туки, поява Сергія Сивоха є «технологічним прийомом», мета якого - залучення на сторону президента Зеленського громадян, що підтримують Віктора Медведчука.

Сергій Сивохо. Фото: Факти.

Недавні заяви радника секретаря РНБО Сергія Сивохо про необхідність зміни риторики щодо жителів окупованих територій Донбасу, «виправленні помилок, прощати і просити прощення» підштовхують українців до думки про громадянську війну, а не російську агресію, передають Патріоти України.

«Сивохо не єдиний, хто намагається ввести подібні тези в дискурс. Медведчук уже не перший рік їх просуває», - заявив колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. На його думку, поява Сергія Сивохо є «технологічним прийомом», мета якого - залучення на свою сторону громадян, що підтримують Віктора Медведчука. Це робиться також і для того, щоб відібрати у Медведчука монополію на образ миротворця і «вибити у нього жупел єдиного комунікатора з Кремлем, який він отримав за часів Порошенка».

«Сивохо буде і далі дотримуватися подібної риторики. Він просто озвучує те, що йому наказали. На мій погляд, він нуль без палички. Ні про який його професіоналізм та компетентність говорити не доводиться. Знаєте, для такої ролі я обрав би більш гідного донеччанина, а не колишній голос "Антимайдана". Але "жираф великий, йому видніше", як співав Висоцький», - додав Георгій Тука.

Джерело: Факты

"Намордник" для Путіна теж є в комплекті: ЗСУ отримали новітній комплекс артрозвідки “Зоопарк-3” з дивовижними характеристиками, на заздрість ворогам

середа, 21 квітень 2021, 20:32

Сухопутні війська Збройних Сил України освоюють новітній комплекс артилерійської розвідки та контрбатарейної боротьби “Зоопарк-3”, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Сухопутних військ. . Комплекс артилерійської розвідки дає змогу...

Жириновський пообіцяв 10 млн рублів силовикам за "прапор Росії над Києвом"

середа, 21 квітень 2021, 20:14

Володимир Жириновський неодноразово публічно закликав до повномасштабної війни проти України і її захоплення російською армією.