Сама зрозуміла, що сказала? Надія Савченко дивним прикладом розповіла про "огидність і жадібність" Порошенка

Одіозна льотчиця з "ескадрильї" Медведчука вчергове дала привід замислитись про її розумові здібності

Так колишній нардеп та фігурант справи про спробу підриву Верховної Ради пригадала епізод зі свого повернення в Україну з Москви, малюючи зустріч з тодішнім президентом України Петром Порошенком, зазначають Патріоти України. Про це жінка розповіла в ефірі YouTube-каналу ISLND TV.

За словами Савченко, Порошенко неприємний в жадібності, реакціях і в усьому, що говорить. Вона згадала, що під час однієї із зустрічей колишній лідер країни «зі сльозами на очах» розповідав їй, як пожертвував власні 180 мільйонів гривень (більше 480 мільйонів рублів) на фронт. «Кожна людина пожертвувала. Іноді життя, а не 180 мільйонів», - заявила Савченко і додала, що Порошенко начебто говорив їй про гроші з болем. «Я зрозуміла, що він жадібний, жадібний», - наголосила подруга Шарія та покійного Захарченка.
Крім того, колишній депутат заявила, що Порошенко - огидна людина, і вона зрозуміла все після його розповідей про війну і воював сина.

В жовтні Савченко повідомила, що Порошенко довгий час брехав, що Київ виконує мінські угоди, спрямовані на врегулювання конфлікту в Донбасі. За її словами, нинішній глава держави Володимир Зеленський, на відміну від свого попередника, дійсно намагається виконувати положення цього документа.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...