Патрульні поліцейські встановили особу власника авто, яке заїхало на новий парковий місток до Володимирської Гірки у Києві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко.
"Спасибі всім небайдужим киянам, користувачам мережі, хто відреагував і допомагав виявити цих "любителів прекрасного". Я відразу переслав фото, звернувся в патрульну поліцію Києва. Правоохоронці вже встановили особу власника авто і місце його фактичного знаходження, а також - де знаходиться автомобіль", - пише Кличко.
Крім того, мер звернувся до киян, які були очевидцями злочину і попросив звернутися їх в службу 102, щоб допомогти своїми поясненнями залучити порушника до відповідальності.

Творці сайту dtp.kiev.ua кажуть, що вже отримали дивну пропозицію: за винагороду в 100 доларів прибрати з паблік дані про власника автомобіля.

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...