За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений.

За минулу добу, 6 липня, на Донбасі бійці підрозділів Об'єднаних сил у відповідь вогнем знищили вісьмох окупантів і дві самохідні артилерійські установки противника, інформують Патріоти України.
«Дії противника несли загрозу життю і здоров'ю наших воїнів. У відповідь на агресію незаконних збройних формувань РФ військовослужбовці Об'єднаних сил відкрили вогонь з дозволеного Мінськими угодами озброєння», - повідомляють в штабі ООС.
За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений. Також українські військовослужбовці знищили один бліндаж і дві самохідні артилерійські установки противника, що знаходилися на вогневих позиціях з істотним порушенням лінії відводу згідно з Меморандумом та комплексом заходів щодо виконання Мінських домовленостей.

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...