За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений.

За минулу добу, 6 липня, на Донбасі бійці підрозділів Об'єднаних сил у відповідь вогнем знищили вісьмох окупантів і дві самохідні артилерійські установки противника, інформують Патріоти України.
«Дії противника несли загрозу життю і здоров'ю наших воїнів. У відповідь на агресію незаконних збройних формувань РФ військовослужбовці Об'єднаних сил відкрили вогонь з дозволеного Мінськими угодами озброєння», - повідомляють в штабі ООС.
За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений. Також українські військовослужбовці знищили один бліндаж і дві самохідні артилерійські установки противника, що знаходилися на вогневих позиціях з істотним порушенням лінії відводу згідно з Меморандумом та комплексом заходів щодо виконання Мінських домовленостей.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...