За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений.

За минулу добу, 6 липня, на Донбасі бійці підрозділів Об'єднаних сил у відповідь вогнем знищили вісьмох окупантів і дві самохідні артилерійські установки противника, інформують Патріоти України.
«Дії противника несли загрозу життю і здоров'ю наших воїнів. У відповідь на агресію незаконних збройних формувань РФ військовослужбовці Об'єднаних сил відкрили вогонь з дозволеного Мінськими угодами озброєння», - повідомляють в штабі ООС.
За даними розвідки, після придушення ворожої активності вісім окупантів загинули, один був поранений. Також українські військовослужбовці знищили один бліндаж і дві самохідні артилерійські установки противника, що знаходилися на вогневих позиціях з істотним порушенням лінії відводу згідно з Меморандумом та комплексом заходів щодо виконання Мінських домовленостей.

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...