
Українські військові оригінально провчили російських окупантів, які "полювали" на домашню птицю. Росіяни спіймали вибуховий "подарунок" від ЗСУ, передають Патріоти України.
У Держприкордонслужбі розповіли, що в Донецькій області прикордонники за допомогою безпілотника виявили скупчення російської піхоти. При цьому в одному з сіл окупанти "полювали" на домашню птицю.
"Підстріливши гусака, мародери понесли здобич в один з будинків, в якому вони облаштували командно-спостережний пункт", – йдеться в повідомленні.
Прикордонники передали координати українським артилеристам, які завдали удару по командно-спостережному пункту росіян з "Рапіри".
"Артилерійським вогнем разом з окупантами-злочинцями знищено і командира їхнього підрозділу, який приїхав на частування", – підсумували військові.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...