Самі вбили, самі й святим зроблять? Окупанти пропонують канонізувати Стремоусова (фото)

10 листопада в мережі з'явилося фото петиції, яку пропонують підписати за канонізацію зрадника Стрємоусова. Адресована петиція митрополиту Іоанну – голові Синодального відділу УПЦ МП з канонізації святих, повідомляють Патріоти України.

Аргументація – абсурдна

У тексті так званої петиції про канонізацію колаборанта йдеться про те, що Кіріл Стрємоусов заслуговує зарахування до лику священномучеників, оскільки він нібито "прикладом достойної людини" та з перших днів російського вторгнення "займався благими справами" – тобто сприяв окупації Херсонщини.

Петиція опублікована у соцмережах від імені протоієрея з Нової Каховки Романа Кондратюка – священника УПЦ МП. До допису навіть додана "ікона" нового "священномученика", походження якої невідоме.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...