Самі винні: У МЗС України пояснили причину анулювання дипломатичних паспортів сотень депутатів

Міністерство закордонних справ України пояснило причину визнання недійсними дипломатичних паспортів 225 народних депутатів. Про це повідомили у прес-службі МЗС України, передають Патріоти України.

"Дипломатичні паспорти видаються народним депутатам України виключно для здійснення офіційних відряджень", - наголосили в МЗС.

Як зазначили у відомстві, відповідно до положення про дипломатичний паспорт, затвердженого указом президента України, після повернення із відрядження в десятиденний термін дипломатичні паспорти мають бути повернені до МЗС на зберігання.

"За жодних обставин дипломатичні паспорти не можуть використовуватися для приватних поїздок", - наголосили в МЗС. "За останні місяці МЗС України кілька разів зверталося до народних депутатів з проханням повернути паспорти і взаємодіяло з Верховною Радою для організації цього процесу. Останній раз ми просили здати паспорти впродовж липня. Всі наші заклики були проігноровані", - наголосили в міністерстві.

"Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання", - заявили в прес-службі.

Також в МЗС зазначили, що невідкладно видадуть дипломатичні паспорти депутатам, які відбуватимуть в офіційні відрядження від Верховної Ради України.

США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на понад $2 млрд

п’ятниця, 3 лютий 2023, 19:50

Сполучені Штати оголосили про новий пакет військової допомоги для України на суму 2,175 мільярда доларів. . Про це заявив речник Пентагону бригадний генерал Пат Райдер на брифінгу у Вашингтоні, пише. . "Сьогоднішній пакет допомоги включає критично...

Високоточні ракети, ППО і не тільки: США оголосили про новий пакет військової допомоги для України

п’ятниця, 3 лютий 2023, 19:43

США у п'ятницю, 3 лютого, оголосили черговий пакет військової допомоги Україна. Загальна вартість пакету становить понад 2 мільярди доларів. У Міністерстві оборони США оголосили, що новий пакет військової допомоги Україні складає 2,175 мільярда доларів...